3. Małopolska Akademia Talentów – 24.06.2017, Stary Sącz, Kino Sokół Stary Sącz

3. Małopolska Akademia Talentów
24.06.2017, 18:30, Stary Sącz

Trwający dwa tygodnie festiwal muzyczny, został zaplanowany jako cykl kilkunastu

koncertów, które odbędą się między 19 czerwca a 9 lipca w: Nowym Sączu, Łącku,

Żegocinie, Starym Sączu, Krościenku nad Dunajcem, Szczawnicy, Krynicy Zdrój i Kąśnej

Dolnej.

24. czerwca, podczas drugiego koncertu Festiwalu, zapraszamy na wieczór z Ludwigiem van

Beethovenem, ostatnim z „klasyków wiedeńskich”, okrzykniętym pionierem romantyzmu,

którego 190. rocznicę śmierci przypada właśnie w roku 2017.

O godzinie 18:30 w Sali koncertowej Kina Sokół w Starym Sączu w wykonaniu Simple Trio

(Dominika Witowicz, Gabriela Szczepaniak, Karolina Lindert) zapraszamy do wysłuchania

Sonaty A-dur, op. 69 oraz Tria fortepianowego op. 70 nr 1 „Geistertrio”

www.festiwalmuzyczny.com

Bilety : 15 zł

Karolina Lindert – fortepian

Studentka I roku studiów magisterskich Akademii Muzycznej w Krakowie, na wydziale instrumentalistyki w klasie fortepianu, pod kierunkiem prof. dr hab. Mirosława Herbowskiego. Jest laureatką nagród i wyróżnień na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach pianistycznych, m.in. na : Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni ( wyróżnienie –2011), Turnieju Chopinowskim w Krakowie w 2011r. ( III nagroda), Polsko- Niemieckim Konkursie Pianistycznym w Görlitz w 2012 r. ( I nagroda), Chopinowskim Turnieju Pianistycznym w Krakowie w 2013r. ( I nagroda), Międzynarodowym Konkursie Muzycznym, Concorso Musicale Europe Citta di Filadelfia (Włochy 2014 – II nagroda) Pianistka koncertowała m.in. w: Polsce, Austrii, Niemczech, we Lwowie oraz we Włoszech. Bierze czynny udział w warsztatach i kursach mistrzowskich pod okiem znanych i cenionych pedagogów.

lindert

Gabriela Szczepaniak – wiolonczela

Studentka II roku studiów licencjackich Akademii Muzycznej w Krakowie, na wydziale instrumentalistyki w klasie wiolonczeli dr hab. Jana Kalinowskiego. Brała udział w przesłuchaniach ogólnopolskich i międzynarodowych. Tournée po Europie z koncertem Vivaldiego na dwie wiolonczele solo z towarzyszeniem orkiestry. Współpracowała z wieloma wybitnymi artystami, takimi jak: Marek Piekarczyk, Jacek Wójcicki, Grażyna Brodzińska, Kuba Badach, Skaldowie, Beata Kozidrak, Edyta Bartosiewicz, Anna Maria Jopek, Andrzej Lampert. Bierze czynny udział w mistrzowskich kursach, współpracowała z Luca Pincini, Lars Hoefs, Dominique de Williencourt, Viviane Spanoghe, Aleksander Gebert, Mindaugas Backus, Peter Buck, Johannes Krebs. Koncertowała w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Danii, Portugalii. Współpracowała z Młodą Polską Filharmonią oraz Capellą Cracoviensis.

szczepaniak

Dominika Witowicz – skrzypce

Studentka III roku studiów licencjackich Akademii Muzycznej w Krakowie, na wydziale instrumentalistyki w klasie skrzypiec, pod kierunkiem prof. Wiesława Kwaśnego. Jako solistka zdobyła nagrodę Grand Prix podczas XIII Międzynarodowego Konkursu w Sogliano al Rubicone i Musafia Prize Winner w 2016 Malta International Music Competition. Jest również laureatką I miejsca w IX Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów w Jaśle oraz II miejsca w IX Art Duo Music Festival w Gyor (Węgry). Bierze czynny udział w wasztatach i kursach mistrzowskich pod okiem znanych i cenionych pedagogów Koncertowała jako solistka z orkiestrą Filharmonii Podkarpackiej pod batutą Ewy Strusińskiej. Jako kameralistka razem z zespołem Creative Quintet jest laureatką wielu prestiżowych konkursów: Berlin, Kopenhaga, Turk, Castle Fidardo oraz z triem UHO- Sogliano al Rubicone, Mdina-Valletta, Bydgoszcz.

witowicz

 

forex forum śmieszne animowane gify czy warto? caly film online seriale online