Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków – Royal Lviv Ballet – 16.12.2018, godz.18:00

Centrum Kultury i Sztuki w Starym Sączu zaprasza na spektakl teatralny:

Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków – Royal Lviv Ballet

16.12.2018 (Niedziela) godz. 18:00

Kino Sokół, ul. Batorego 23, Stary Sącz

Po ubiegłorocznym sukcesie baletu „Dziadek do orzechów” artyści lwowskich scen baletowych ponownie przeniosą nas w zaczarowany świat baletu i to ponownie w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia tym razem prezentując na deskach starosądeckiego Sokoła familijny balet w 2 aktach „Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków”.

Uwaga: Spektakl polecany jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych (limit wieku dzieci: 6 lat i starsze). Spektakl trwa ok 120 min.

Dawno, dawno temu… za górami, za lasami leżała piękna kraina. Rządzili nią Król i Królowa . Ich rządy były sprawiedliwe. W Królestwie poddani kochali ich ale… do pełni szczęścia brakowało im dziecka..Długo na nie czekali aż wreszcie nadszedł upragniony moment i Królowa powiła córeczkę. Dziewczynka była niezwykłej urody…włosy miała czarne jak heban, oczy niebieskie jak niebo, usta czerwone jak krew a cerę białą jak śnieg dlatego nazwano ją Śnieżką. Szczęście w królestwie nie trwało zbyt długo. Królowa zmarła a Król pod wpływem czarów pięknej wiedźmy ożenił się z nią. Nowa Królowa miała tylko jeden cel… a właściwie dwa … pozbyć się Śnieżki która rosła piękniejąc z dnia na dzień i jej ojca – Króla.

Bilety : ekobilet oraz Punkt Informacji Turystycznej Stary Sącz, Rynek 5

plakat A2 Królewna śnieżka krzywe 2019a-1

forex forum śmieszne animowane gify czy warto? caly film online seriale online