O nas

Informacja Turystyczna w Starym Sączu
 Stary Sącz, Rynek 5 ( w związku z remontem budynku Rynek 5,  przenosimy się pod adres ul.plac Świętej Kingi 2 , 50 m od głównego wejścia do Klasztoru Klarysek)
Tel. 18-446-18-58 , +48 512 248 609
e-mail: wstarymsaczu@gmail.com

czynna:

pn-pt: 09:00-17:00

dodatkowo w sezonie letnim (maj-wrzesień) sb-nd: 10:00-14:00

 

ja-1

Punkt Informacji Turystycznej rozpoczął swoją działalność początkiem 2013roku. Obecnie wciąż jest w trakcie rozwoju i rozbudowy,  dotyczy to również strony internetowej, która na bieżąco jest aktualizowana i rozbudowywana. Prosimy więc o uwagi i informacje o ewentualnych brakach lub błędach na stronie, jednocześnie za nie przepraszając.

Punkt mieści się w Rynku tuż obok Muzeum Regionalnego, (bliźniacza kamienica Domu na Dołkach) pod adresem Rynek 5. Informacja turystyczna połączona jest tam z „Galerią Pod Piątką”, Komisem Sztuki i Rękodzieła lokalnych artystów oraz sprzedażą map, widokówek i przewodników regionalnych, po bardzo okazyjnych cenach! Tak, więc w jednym miejscu zebrane zostało wszystko to, co turystę zainteresować powinno.

IT z rynku

Celem funkcjonowania Informacji Turystycznej w Starym Sączu jest poprawa obsługi ruchu turystycznego w naszym mieście i gminie. Bardzo zależy nam na pozytywnym odbiorze naszego miasta przez wszystkich! Zarówno tych z odległych krajów jak i bliskich nam miast i wsi.

Stary Sącz ma ogromny potencjał wynikający z jego historii i położenia. Zabytki i ich historia oraz unikatowy na skalę Europejska Rynek, tworzą niepowtarzalny klimat, zauważalny przez każdego, kto do Starego Sącza zawita. Położenie w widłach dwu najpiękniejszych górskich rzek Małopolski (Dunajec i Poprad), w sercu Kotliny Sądeckiej otoczonej pasmami górskimi, w bliskim sąsiedztwie Słowacji sprawia, że jest to miasto idealne na bazę wypoczynkową.

 

forex forum śmieszne animowane gify czy warto? caly film online seriale online